החזון שלנו

Royal Care Cosmetics על מנהליה ועובדיה, מכירה בשמירה על איכות, כמתווה מרכזי בפעילות. Royal Care Cosmetics  מחויבת למדיניות איכות בכל אחד ממרכיבי פעילויותיה. זאת דרך יישום סטנדרטים מקומיים ובינלאומיים והקפדה עליהם תוך כדי עמידה בדרישות

רגולטוריות, החל ברכישת חומרי הגלם, דרך תהליכי הייצור וכלה באספקת המוצר לשביעות רצון לקוחותיה. Royal Care Cosmetics התאימה את מערכת האיכות שלה וכל תהליכי הייצור והפעילויות בחברה לתקן האיכות הבינלאומי ISO 22716 המפרט את הדרישות לתנאי ייצור נאותים של תמרוקים (cGMP).

Royal Care Cosmetics  חרתה על דגלה את יעדי האיכות הבאים:

  • שיפור וייעול תהליכי הייצור
  • שיפור מתמיד של איכות המוצרים ובטיחות השימוש בהם
  • חתירה לשביעות הרצון המלאה של הלקוחות תוך לימוד והבנה מתמדת של צרכי השוק
  • הבטחת בטיחותם של עובדי החברה

על מנת לעמוד ביעדים אלו מקיימת Royal Care Cosmetics  פיקוח פנימי מתמיד ושוטף על איכות המוצרים ומפעילה מערכת מדידה ובקרה על כל תהליכי הייצור. Royal Care Cosmetics  רואה במשאב האנושי כלי מרכזי ביישום יעדי האיכות ולפיכך פועלת הנהלתה לפיתוח מתמיד של רמת הידע, המומחיות והמיומנות של עובדיה, לקידומם ושילובם במאמצי שיפור מתמיד באיכות היצור והבטיחות.

Royal Care Cosmetics תמשיך ותפעל להעלאת מרכיב האיכות כשיקול מרכזי בפעילותה על ידי הקצאת משאבים זמינים למערכת ניהול האיכות, יישום מנגנוני איכות, חתירה מתמדת לשינויים ושיפורים ומדידת העמידה ביעדים. כל זאת תוך כדי עמידה בשביעות רצון הלקוחות שימשיכו ליהנות ממוצרים ושירות נפלאים!